طراحی بنر تبلیغاتی فروشگاه اینترنتی

پنج‌شنبه 16 دی 1395 ساعت 23:41


طراحی بنر تبلیغاتی فروشگاه اینترنتی

طراحی بنر تبلیغاتی فروشگاه اینترنتی ، جستار فروشگاه های اینترنتی به حدی مشهور است که روزانه میتوانیم تعداد زیادی از تبلیغات در این حوزه  ها در فضای مجازی دنبال و رسیدگی کنیم . به ویژه وقتی که فناوری و سخیف حیات جامعه ملت را به سمت خانه نشین شدن هدایت میکند ، بهترین گزینه برای خرید فرآورده یا خدمات مورد نیاز افراد خرید بصورت آنلاین از فروشگاه های اینترنتی می باشد . چراکه با دسترسی سریع تر ، حق گزینش بیشتر و رسیدگی ریزبین و مد نظر را برای ما فراهم می سازد .

  

طراحی بنر تبلیغاتی فروشگاه اینترنتی

شاید بتوان سوژه بنر فروشگاهی را از دیگر موضوعات جداسازی کرد و فولدر جداگانه از لحاظ فاکتور های موجود در طراحی بنر آن قرار داد . تبلیغات بنری فروشگاه های اینترنتی از بر خلاف بنر های خدماتی مثل بنر تور مسافرتی ، بنر میزبانی وب ، بنر پنل اس ام اس و … که اغلب روی شناسایی خدمات بصورت یکسان تمرکز می کنند ، در تبلیغات فروشگاهی محوریت طراحی بنر تبلیغاتی بر روی کالا یا محصولات است ، یا به نوعی فرآورده محور است . و معمولا هر فروشگاه اینترنتی با توجه به حجم متعدد محصولات خود ، طی روزهای انبوه از بنر های مختلفی سهم میگیرد که در هرکدام بصورت جداگانه روی محصولی خاص از آنگونه ای خاص طرفداری میکند و از طریق بنر تبلیغاتی به جذب کاربران اینترنتی برای دعوت به  خرید آنلاین کاربرد میکنند .

چه عاملی مایه کامیابی بنر فروشگاهی می شود ؟

فراموش نکنید که درباره بنر فروشگاهی صحبت میکنیم ، Banner از جنس فروشگاه اینترنتی از جهات مختلف دارای تفاوت هایی با سایر موضوعات  طراحی بنر است و اگر میخواهید راهی مطمئن برای موفقیت در تبلیغات این عرصه داشته باشید ، به واقع نیازمند خرج زیادی برای کمپین های تبلیغاتی خویش هستید . چراکه هدفمند بودند در این جستار حرف نخست را می زند ، اینکه شما توانایی این را داشته باشید در صورت ممکن برای هر دسته ویژه از محصولات خود یک طراحی بنر و کمپین تبلیغاتی برپایی کنید ، قدم های نکوداشتن برای ترقی و افزایش فروش خویش برداشته اید  .

نمونه کار طراحی بنر فروشگاهی

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.