طراحی بنر پنل اس ام اس

پنج‌شنبه 16 دی 1395 ساعت 23:42
طراحی بنر پنل اس ام اس

طراحی بنر پنل اس ام اس

طراحی بنر پنل اس ام اس ، وقتی به سایت مشتریان محترم در زمینه فعالیت ارائه پنل اس ام اس به کاربران قبل از طراحی بنر مراجعه میکنیم ، به واقع دنبال آشنایی بیشتر با برند سفارش دهنده هستیم ، این نکته یک عامل اساسی برای ما قبل از شروع طراحی بنر تبلیغاتی است . چرا که پیش از  انجام کار برای بهبود روند طرح مرور نکات و توضیحات سفارش دهنده + بررسی دقیق وب سایت برند که اصلی ترین آن ها مشاهده رنگ های استفاده شده در سایت ، تصاویری که توسط مدیران برند در وب سایت قرار گرفته و … که نشانگر خواسته های تبلیغ دهنده است بررسی می شود . که این موضوع کمک زیادی برای ایجاد یک بنر تبلیغاتی موفق و البته رضایت بخش برای تبلیغ دهنده را همراه خواهد داشت .

  

طراحی بنر پنل اس ام اس

در بنر پیامک برای معرفی خدمات شرکت ها و وب سایت ها به طور طبیعی از شعارهای تبلیغاتی مانند ( ارائه پنل اس ام اس ، پنل نمایندگی ، ارائه پنل رایگان اس ام اس ) و موارد این چنین زیاد مورد استفاده قرار میگیرد ، اما تا کنون چیزی طراحی بنر پنل اس ام اس را نسبت به بنر تور مسافرتی و بنر میزبانی وب متمایز کرده است چیزی نیست جز خلق کلماتی متفاوت تر ، که اغلب به پرداخت و متمرکز شدن تنها رو سه کلمه اشاره شده ، کلماتی را ترکیب و انتخاب میکنند که هر بنر اس ام اس را با بنر پیامکی دیگر متمایز میکنند .

چه افرادی مخاطب بنر پنل پیامکی هستند ؟

مخاطبانی که دنبال کننده ی این موضوع تبلیغاتی هستند بیشتر مشابه بنر میزبانی وب است و مناسب ترین مکان برای تبلیغاتشان سایت های دانلود  نرم افزار ، وب سایت های مجله های تکنولوژی ، انجمن های تخصصی ( خصوصا طراحی و برنامه نویسی و … ) می باشد که وب سایت های هدفی هستند که تا به امروز برای بیشتر سرویس دهنده های پیامکی سودمند بوده است .

نمونه کار بنر پیامکی : 

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.