ویژگی های کارت ویزیت چیست

شنبه 18 دی 1395 ساعت 14:41

ویژگی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت رضاگراف : کارت شما میتواند به صورت مربع در ابعاد 6*6 یا مستطیل شکل در سایز 6*9 به درخواست شما با قیمت های مختلف به چاپ برسد . کارت ویزیت میتواند در ابعاد یا اندازه های کوچک دارای تاثیر گذاری بالایی در برخورد اولیه شما با شخص متقابل داشته باشد  .

همانطور که در مطلب پیشین کارت ویزیت چیست گریزی به معرفی کارت تجاری زدیم و چند خطی همراه شما بودیم ، بخش عمده وظیفه کارت ویزیت را باید راه ارتباطی کوچک و مختصر برای معرفی و آشنایی افراد جهت معرفی چکیده ای از سمت شغلی و تلفن تماس و … با افراد متقابل  بدانیم .

ویژگی طراحی کارت ویزیت

ویژگی طراحی کارت ویزیت

  

برخلاف تبلیغات کاغذی دیگر در عرصه چاپ افست مانند چاپ و طراحی بروشور ، طراحی کاتالوگ صنعتی ، تراکت و … که هر کدام در جای خود ویژگی خود دارند . کارت ویزیت با توجه به انتخاب جنس و نوع میتواند در کنار اهمیت دادن با طراحی آن نقش مهمی را برای مدیران و افراد در  ملاقات های حضوری ایفا کند .

بزودی و در ادامه مقالات طراحی کارت ویزیت حتما به مباحث مرتبط همچون اندازه ، جنس کارت های تجاری ، مدل و نمونه طرح کارت آشنا خواهی شد .

چاپ کارت ویزیت 

چاپ کارت ویزیت میتواند با نقش بندی ، رنگ و طرح های گوناگون صورت بگیرد ، البته این امکان در صورتی میسر می شود که طراح کارت توجه ویژه ای بر اصول رنگ و طرح بندی داشته باشد ، با قوائد استاندارد طراحی کارت ویزیت به خوبی آشنا باشد تا هنگامی که طرح شما به چاپ میرسد  دارای کمترین اختلاف رنگی و کیفیتی را شامل شود.

برخلاف برخی افراد که نگاهی مبتدی به کارت ویزیت داشته و آن راهی برای افزایش میزان فروش کالا میدانند که این نوع افراد سخت در اشتباه هستند بلکه طراحی کارت ویزیت و چاپ تنها در حس تحریک مشتریان و ارزیابی اولیه از شخصیت و کلاس کاری شما را شامل می شود .

حال باید پرسید که آیا شما می توانید از یکی مهم ترین و موثرین راه های جلب نظر مصرف کننده و مشتریان بهره کامل را ببرید یا خیر ؟

انتهای مطلب .

لینک کوتاه مطلب : http://reza-graph.ir/?p=9369


مقالات طراحی بنر :

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.